Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Nagroda gwałtownie podskoczyła!
22-06-2016

Nagroda gwałtownie podskoczyła!

Data wydarzenia: 22-06-2016

JEZIORO TAJEMNIC. Centrum Reklamy Emen oraz supermarket Intermarché z Drawska Pomorskiego, a także „Moto –Styl” Piotr Białach z Czaplinka – to trzy nowe firmy, które drastycznie podniosły nagrodę za „U-boota” z jeziora Drawsko.

45 tysięcy złotych – tyle od poniedziałku 20 czerwca 2016 roku wynosi pula nagrody za wydobycie i przekazanie w uzgodniony sposób Starostwu Powiatowemu w Drawsku Pomorskim wraku historycznej łodzi podwodnej z okresu II Wojny Światowej lub wcześniejszego. Znalazca otrzyma także Statuetkę Odkrywcy.
- Już czekam na sponsora, który zadeklaruje kolejne 5 tys. zł i w ten sposób podniesie nagrodę do symbolicznych 50 tysięcy – zapowiada Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.
Trzy kolejne firmy z terenu pojezierza drawskiego, które włączyły się w Akcję Eksploracyjno-Historyczną „Jezioro Tajemnic” prowadzoną przez Powiat Drawski podbiły nagrodę o 5 tys. zł każdy. Przypomnijmy: dotychczasowymi sponsorami nagrody są: Powiat Drawski, Gmina Czaplinek, Kabel Technik Polska sp. z.o.o., Hotel „Pałac Siemczyno” wraz z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie, ECN – Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego oraz World Technix ze Złocieńca. Teraz dołączyli kolejni.
Film z podpisania deklaracji zwiększenia nagrody: https://youtu.be/X99_6xnlAW4
Krótko o nowych sponsorach
Supermarket Intermarché w Drawsku Pomorskim, Piotr Płażalski
Supermarket Intermarché w Drawsku Pomorskimzostał otwarty w 2013 r. Zlokalizowany jest przy ulicy Toruńskiej 4, posiada powierzchnię handlową wynoszącą ponad 1200 m2. Punkt otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-21:00 oraz w niedzielę od 8:00 do 20:00. W ofercie sklepu znajduje się około 12 tys. produktów i wyrobów przemysłowych oraz spożywczych. To znaczący pracodawca i 193 placówka należącą do Intermarché w Polsce. Na terenie sklepu działa m.in. piekarnia i wędzarnia. Klientom oferowane są również produkowane na miejscu wyroby garmażeryjne. W ofercie sklepu dostępne są ponadto wyroby pochodzące od lokalnych producentów, w tym produkty piekarniczo-cukiernicze. Robiąc zakupy, klienci będą mogli skorzystać ze znajdującego się przy sklepie parkingu ze 100 miejscami dla aut osobowych. https://www.facebook.com/IntermarcheDrawsko
 
„MOTO –STYL”, Piotr Białach, ul. Złocieniecka 7, z Czaplinka – to prężny i znany od lat przedsiębiorca z Czaplinka, działający w kilku branżach, m.in. motoryzacyjnej i budowlanej.
 
Centrum Reklamy Emen w Drawsku Pomorskim, Marek Nowak
Emen mieszczący się przy ul. Sikorskiego 1-5, to m.in. wykonawca Statuetki Odkrywcy, która jest dodatkowym trofeum za odnalezienie i wydobycie „U-Boota” z jeziora Drawsko. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie reklamy, począwszy od materiałów poligraficznych takich jak: pieczątki, wizytówki, ulotki itp. poprzez elementy komunikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej - szyldy, banery, litery przestrzenne wraz z oklejaniem pojazdów i witryn sklepowych. Proponuje również wszelkie gadżety reklamowe, jak: długopisy, koszulki, kubki, smycze itp. Wyroby charakteryzuje wysoka jakość i przystępna cena. Termin realizacji zleceń jest krótki, a uprzejma obsługa zawsze chętnie doradzi, który produkt z tej szerokiej oferty najbardziej będzie odpowiadał potrzebom. http://emen.com.pl/
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona